Betonová svítidla na Meat Design 

27.12.2018

Úspěšné představení betonových svítidel na Meat Designu, ostravské přehlídce designu.

Designové betonové svítidla Conno
Designové betonové svítidla Conno

V listopadu 2018 jsme na ostravské přehlídce Meat Design úspěšně představili koncept betonových svítidel a interiérových doplňků, betonových objektů odrážející trendy minimalistického designu. 

Ohlasy i množství objednávek potvrdily správný směr, kterým jsme se vydali. Značka Smart Concrete po téměř dvouletém vývoji ožívá! Už nyní máme v hlavě nápady, které budeme sdílet na dalších designových výstavách a veletrzích. 

Smart Concrete na Meat Design
Smart Concrete na Meat Design

Meat Design 4 Multifukční aula Gong a část bývalého Dolu Hlubina v Dolní oblasti Vítkovice hostila na ploše cca 1300 metrů čtverečních čtvrtý ročník přehlídky originálního českého designu. Stánků se podle hlavního organizátora Martina Lehockého objevilo na dvě stovky. "Zajímavé na této akci je, že se tady prezentují firmy se zajímavými řešeními a ověřují si budoucí pozici na trhu," pochvaloval si architekt Adam Weczerek. Ten s chemikem Martinem Součkem vymyslel v Opavě "chytrý" beton umožňující produkovat z něj docela tenké doplňky a prvky do domácností bez obavy o praskání jejich konstrukcí.
Zdroj: Moravskoslezský deník